Příprava léto 2016

publikováno 08.08.2016 (aktualizováno 12.08.2016)

Přáteláky

6.8 Janovice A - Všeruby 9 : 3

První ze dvou přípravných utkání na novou sezonu jsme odehráli na perfektně připraveném pažitu proti Všerubům . Ke kvalitě trávníku po letní regeneraci se přidali i naši hráči a ve hře dominovali po celé utkání , což bylo vyjádřeno i brankově . Díky souběžně hranému turnaji Béčka v Dlažově nemohl trenér vidět úplně všechny hráče , což doufejme už nebude případ generálky na soutěž , která bude jako již tradičně proti Strážovu v úterý 9.8 od 18 hod ve Strážově . Strážov by měl o hodně více prověřit naše ambice na nový ročník , protože hraje 1.B třídu . Utkání velmi dobře odřídil Petr Výtisk ml.

Memoriál Jiřího Kodeše
6.8.2016 Dlažov

Velice dobře dopadla jediná příprava béčka na novou sezónu. Hráči předvedli i na horším terénu pěknou kombinační hru. Smolný byl pouze nerozhodný zápas s Čihaní, kde jsme trefili dvě břevna a tyč.

Sestava:  Libor Červenka – Radek Mandák, Petr Gardoň, Marek Švůgr, Petr Šveňha – Josef Kotlan, Stanislav Kotlan, Patrik Šveňha, Roland Diviš – David Jůzek, Milan Kolář ml.
střídali – Lukáš Bohuslav a Jan Müller (ten střídavě i za Smrk)

Janovice : Smrk   2:0  (1:0)
Branky: Stanislav Kotlan, Roland Diviš

Janovice : Dlažov  2:1  (2:0)
Branky: David Jůzek, Stanislav Kotlan

Janovice : Bezděkov  2:1  (1:0)
Branky: Jan Muller, David Jůzek

Janovice : Čihaň  1:1  (1:1)
Branka: David Jůzek

Pořadí:
1. Janovice
2. Bezděkov
3. Smrk
4. Čihaň
5. Dlažov

9.8 Strážov - Janovice A 1 : 3 ( 0 : 0 )

Branky : Martin Plíhal - Míra Urban 2x , Pepa Kotlan , HR V.Presl , diváků 60 .

Generálka na soutěž se více než podařila . Po celé utkání jsme byli fotbalově kvalitnějším mužstvem , což jsme ve druhém poločase potvrdili i brankově . Jedinou slabinou , jestli se to dá tak říct , bylo neproměnění ještě cca dalších 8 velmi dobrých příležitostí na skórování . Každopádně naše A mužstvo předvedlo , že na nový ročník je velmi dobře připraveno měřeno optikou výsledků dvou přípravných utkání . Bohužel po zápase náš trenér Petr Výtisk oznámil klukům , že díky velmi časově náročnému novému zaměstnání v Německu nebude schopen dále působit na lavičce . I přes toto je Petrovi třeba poděkovat za velký kus práce , který odvedl hlavně v loňském ročníku . To jest pro podzimní část soutěže bude realizační tým složen následovně - hrajícími trenéry budou David Jůzek a Matěj Hájek , vedoucí zůstává nezměněn - David Jůzek .

Soutež začínáme na velice horké půdě a to ve Vrhavči , která v loňském ročníku skončila druhá . Zápas začíná v sobotu 13.8 od 17 hod . Držíme palce nejen v tomto zápase , ale i celý podzim .

Naše rezerva ve stejný termín zahájí ročník na hřišti nováčka ve III třídě , který však určitě nebude outsiderem soutěže , protože se jedná o zálohu týmu Hrádku . Hrádek A  působí velmi úspěšně v 1.B třídě . Také naší Benfice přejeme úspěšný vstup do soutěže a dobrý celý podzim .