Úvod » Utkání , aktuální informace

Příprava léto 2017

publikováno 08.08.2017 (aktualizováno 21.08.2017)

2.8 Sokol Mochtín ( 1A třída )- FK Dukla Janovice A  13:7 (4:3).
Na hokejovém výsledku se podíleli tito střelci branek : domácí - Babka 3, Cihlář, J.Pretzelmayer a Šafránek 2, Žiak, Smolík, Staněk, vlastní , hosté - Hájek 2, Šlegl, Jůzek,Urban, Petruška, vlastní. Rozhodoval s přehledem Jan Šafránek.

První přátelák jsme odehráli proti účastníkovi 1.A třídy . Do poločasu jsme drželi jak herně tak i výsledkově krok a to bylo velmi příjemné překvapení . Hlavně útok předváděl velmi pohledné akce . O poločase jsme nemohli využít tak nabité lavičky jako domácí tým a to se projevilo hned v první 15 mituvce druhé půle , kdy domácí ve velmi rychlém sledu navýšili vedení a to si v poklidu pohlídali do konce utkání .

5.8 Turnaj Dlažov - mix hráčů A a B

Tuček, J.Kotlan, Gardoň, Macura, Kvapil, S.Kotlan, Jůzek, Míčko, Kolář ml., Šlegl, Urban, Petr Šveňha, Suk

5. Dlažov 2b

9.8 Sokol Vrhaveč ( 1B třída ) - FK Dukla Janovice A  4 : 4 ( 2 : 1 ) , branky Dukla Hájek , Urban , Petruška ( PK ) , Kvapil

Generálka na nový ročník se víceméně výsledkově povedla . Pouze úvod utkání byl z hlediska pohledu na hru v režii domácích . Od cca 20 minuty se hra opticky srovnala, čemuž odpovídal i konečný výsledek . Domácí tým nastoupil v kombinované sestavě , kdy cca 60% hráčů bylo z A týmu . Bohužel Mates před úvodním zápasem sezony , které odehrajeme v neděli v Sušici , nemohl odzkoušet základní jedenáctku , protože 6 hráčů dnes nebylo k dispozici ( Macek , Šimpi , Mára , navrátilec Luboš , Saša , Patrik ) . Nicméně hlavní otazník stále visí nad pozicí jedničky do brány , která je pro nás tak nějak zakletá ( dnes nastoupil Tůča , takto kmenový hráč Bezděkova ) . Přejeme úspěšný start do sezony , která opravdu nebude jednoduchá při pohledu na naše soupeře .

19.8 Turnaj Bezděkov - mix hráčů A a B

Pavel Kroupar, Radek Mandák, Petr Gardoň, Pavel Jelínek, Petr Šveňha, Josef Kotlan, Stanislav Kotlan, Radek Holý, Luboš Drmola, Roland Diviš (na 1.zápas jsme měli jednoho hráče Bezděkova a na 2.zápas jednoho hráče Dlažova)

Bezděkov : Bezděkov SG   3:0
Janovice : Dlažov  0:1

o 3.místo
Janovice : Bezděkov SG  4:0      g. Pavel Jelínek, Petr Šveňha, 2x Radek Holý

Finále:
Bezděkov : Dlažov  2:2  PK 5:4        (ve finále si za Bezděkov zahrálo 5 hráčů Janovic - Petr Šveňha 1 gól)

Příští týden i naše Benfika vyběhne již v ostrém zápase . Začínáme v sobotu ve Vrhavči proti místní záloze . Bylo by super navázat na výkony a výsledky A týmu , který zatím doslova drtí své soupeře v OP .