Příprava léto 2020

publikováno 17.08.2020 (aktualizováno 14.09.2020)

přípravná utkání

Vrhaveč A - Janovice A  2 : 4 ( 1 : 1 )

branky Janovice : 2x Matěj Hájek , 2x Martin Bohatý

Sestava : M.Martínek - V.Keřlík , M.Bohatý , V.Špindler , V.Drmola - D.Jůzek , D.Kotlan , J.Šlegl , A.Zhvakin - M.Hájek , M. Urban , střídali do 2 pol . P.Petruška , V.Slivoň .

Premiéru na trenerském postu si odbyl Luďa ve Vrhavči . Jediný přátelák, který byl tak generálkou na nový ročník , se nám celkem výsledkově a místy herně povedl . Kozel z ideální sestavy postrádal tři hráče - Macka , Máru a Pepána .

Hra byla v pěkném vedru oboustraně slušná a celkem na přátelské utkání pohledná. Zméněné vedro nemělo zásadní vliv na správné tempo v zápase . V prvním poločase se hlavně v zakončení objevoval Mates , který až svou čtvrtou šanci přetavil v gol . Domácí celek do poločasu srovnal po dorážce po vyražené střele Jardelem . V prvním poločase se nám asi nejméně dařilo udržet správný distanc mezi jednotlivými řadami , kdy hlavně několkrát útok byl dosti vzdálen od středové řady .

V druhém poločase se postupně mírná převaha ve hře přenesla na naše kopačky , nekolik akcí bylo celkem pohledných . Není tak divu , že jsme za druhý poločas byli úspěšní celkem třikrát , kdy dost netradičně se dvakrát prosadil z pozice stopera Martin . Ve druhé půli nám chyběla v určitých fázích klidnější a přesnější kombinace do útočné fáze . Někdy jsme zbytečně se snažili dávat finální přihrávky , pasy , kdy to nebylo úplně do připravených pozic .

Celkově  zápas splnil účel . Byť do začátku soutěže je pouze týden , tak Kozel má ještě čas některé věci " vychytat" . V prvním kole nového ročníku bude hned zápas jako řemen . Jedeme do Nýrska , kde nás čeká místní záloha prvního týmu , který hraje pravidelně krajský přebor . Výkop v neděli od 15 hod .